Firma GRUPPO BITUMI POLAND Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w roku 1995 wchodząc na rynek drogownictwa z nowoczesną technologią regeneracji nawierzchni asfaltowych SLURRY SEAL. Technologia ta pozwala na ekologiczne, szybkie i relatywnie tanie regeneracje nawierzchni bitumicznych, jak i tworzenie nowych warstw bitumicznych np. na parkingach, chodnikach czy ścieżkach rowerowych.

W roku 1998 wprowadziliśmy na rynek polski technologię „BITUFOR” opracowaną przez Firmę BEKAERT (wzmocnienie konstrukcji nawierzchni drogowych siatką stalową „Mesh Track”). Technologia ta daje niespotykaną do tej pory możliwość naprawy bardzo poważnych uszkodzeń nawierzchni wynikających między innymi z utraty nośności z powodu przeciążenia bądź niedoinwestowania obiektu. W związku z docelowością tego rozwiązania, szybkością realizacji oraz aspektami zarówno ekonomicznymi jak i ekologicznymi, proponowany przez nas system wzmocnienia znajduje coraz większą grupę zwolenników.

Wiedząc jak istotne jest szybkie i sprawne wykonywanie wszelkiego rodzaju napraw armatury znajdującej się w pasie jezdni, chcemy również zapoznać Państwa z naszymi rozwiązaniami pozwalającymi wydatnie skrócić niezbędny czas remontów studzienek kanalizacyjnych. Proponujemy do tych zadań szeroką ofertę zapraw szybkowiążących firmy ERGELIT wykorzystywanych przy renowacjach, remontach i budowie sieci kanalizacyjnych i wodociągowych oraz urządzeń do regulacji wysokościowych studni kanalizacyjnych firmy HERMES TECHNOLOGIE. Materiały eksploatacyjne firmy ERGELIT są dystrybuowane przez nas z powodzeniem od 1998 roku. Naszymi odbiorcami są zakłady wodociągowe oraz przedsiębiorstwa drogowe z całej Polski.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

Lotnisko-Pyrzowice-(6)

JESTEŚMY PRZEDSTAWICIELAMI FIRM